top of page
blog_zahlavi_pozadi_00.jpg

Blog

  • Obrázek autoraMartina Tetliaková

Královská podpora pro Google Workspace

Kdo s pomocí AppSatori svěří svá firemní data do Google Cloudu, může se spolehnout na přímo královskou úroveň podpory. Na telefonu, mailu a chatu totiž zastihne Davida Krále vždy připraveného jednoduše a lidsky objasnit každou cloudovou záhadu.

David Král je duší našeho Google Workspace Support týmu, který aktuálně rozšiřujeme. V AppSatori začal v roce 2015 jako stážista, ale rychle jsme rozpoznali jeho talent a nabídli mu smlouvu na plný úvazek. „Pamatuji si, jak za mnou přišel Petr Jares a položil mi na stůl časopis s 200 nejlepšími tipy pro Google Apps, dnešní Google Workspace. Zhltnul jsem je během jednoho odpoledne,“ popisuje svoje začátky David. Celý systém ho nadchl natolik, že se do něj úplně ponořil a postupem času získal všechny certifikace, které Google Workspace Support vyžaduje.


Obsáhlé znalosti, zájem o novinky a hluboké know-how ale ještě není všechno. David navíc oplývá vlastností, která je v IT oborech opravdu vzácná - empatií. Dokáže lidem naslouchat, porozumět a radu formulovat tak, aby odpovídala jejich technické úrovni. Stejně přistupuje jak k odpovědím na dotazy, tak přípravě školení nebo video návodů.

S lockdownem do cloudu

Od roku 2020 využilo plošné lockdowny mnoho firem a škol jako příležitost začít více a efektivněji fungovat online. Zásadními se pro jejich chod v té době staly videohovory přes Google Meet, úložište Google Disk a kancelářské aplikace Google Docs. „Zjistili, že jejich staré servery už nejsou potřeba a odpadnou jim výdaje spojené s jejich chodem, ať už se jedná o hardware či externistu, který se o ně musel starat,“ popisuje David.


AppSatori tak získalo řadu nových klientů, kterým s přechodem do cloudu pomohlo. A David u toho nemohl chybět. Účastní se obvykle už prvního setkání, aby klientovi vysvětlil principy prostředí Google, představil mu fungování úložiště a také aplikace, které pro něj budou nejvíc užitečné. Všechna jednání, školení a následná péče probíhají v českém jazyce. Po uzavření dohody klient získá přístup k video návodům, které David nově připravil, a k dalším precizně zpracovaným podpůrným materiálům. A vždy je možné domluvit se na praktickém workshopu, aby si lidé prostředí Google Workspace pod Davidovým dohledem co nejlépe osahali.

​Máš support v krvi? Přidej se k nám

Je ti blízké, jak k podpoře klientů přistupujeme, a chceš být Davidovým kolegou? Ozvi se nám! Google se stále mění, narůstá nám portfolio klientů z různých koutů Evropy, takže nadšenci, kteří se o tuto technologii zajímají, jsou u nás vítáni.Comments


bottom of page