top of page
Naši klienti

Nerozlišujeme, jestli jste velká nebo malá firma, korporát či začínající start-up. S přechodem na cloudové řešení od Google rádi pomůžeme každému. Ve spolupráci s našimi klienty jsme připravili reference, které vám pomohou představit si více o naší práci.

Rohlík.cz

Pro online supermarket Rohlik.cz jsme zajistili upgrade na Google Workspace Business Plus.

 

"Upgrade na Google Workspace Business Plus nám usnadňuje správu všech uživatelů v naší doméně, zejména pokud jde o zabezpečení a správu dat. I díky snadné údržbě celé naší infrastruktury jsme mohli rychle expandovat do dalších zemí," říká CTO společnosti Rohlik.cz Ondřej Klamt.

1.png
Czech News Center a.s.

Czech News Center, zkráceně CNC, je jedním z největších mediálních domů v České republice. Naše spolupráce spočívala v převodu infrastruktury z G Suite Basic na Google Workspace Enterprise Plus. 

"Upgradovat naší infrastrukturu z G Suite Basic na Google Workspace Enterprise Plus bylo velmi dobré IT rozhodnutí roku 2020. Google Workspace nám pomáhá s digitální transformací celé naší společnosti. Největší výhodu vidím ve snadné správě, obrovském množství nástrojů, které nám pomáhají s prací na dálku a zajištěné bezpečnosti všech našich dat," říká Emanuel Hosnedl, CIO Czech News Center a.s.

2.png
Technologická agentura ČR

TA ČR je organizační složkou státu, která byla zřízena v roce 2009 k podpoře výzkumu, experimentálního vývoje a inovací. Kvůli tomu, že je TA ČR státní agenturou bylo třeba se ujistit, že se veškeré procesy odehrávají v rámci legislativy.

 

"Hlavní výhodou přechodu na G Suite Business (přechod se odehrál v roce 2019, tedy před změnou G Suite na Google Workspace) jsou sdílené disky. Z legislativních důvodů jsme nuceni ukládat naše data v evropském datovém regionu," říká Vladimír Kubíček, ředitel odboru informačních a komunikačních technologií v Technologické agentuře ČR. 

4.png

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

bottom of page