top of page
reference_zahlavi_pozadi_01.jpg

Reference

Co o nás říkají naši klienti

Ve spolupráci s našimi klienty jsme připravili reference, které vám pomohou představit si více o naší práci.

Rohlík.cz

Pro online supermarket Rohlik.cz jsme zajistili upgrade na Google Workspace Business Plus.

„Upgrade na Google Workspace Business Plus nám usnadňuje správu všech uživatelů v naší doméně, zejména pokud jde o zabezpečení a správu dat. I díky snadné údržbě celé naší infrastruktury jsme mohli rychle expandovat do dalších zemí,“ říká CTO společnosti Rohlik.cz Ondřej Klamt.

Rohlik_logo_ctverec.png

Czech News Center a.s.

Czech News Center, zkráceně CNC, je jedním z největších mediálních domů v České republice. Naše spolupráce spočívala v převodu infrastruktury z G Suite Basic na Google Workspace Enterprise Plus. 

„Upgradovat naší infrastrukturu z G Suite Basic na Google Workspace Enterprise Plus bylo velmi dobré IT rozhodnutí roku 2020. Google Workspace nám pomáhá s digitální transformací celé naší společnosti. Největší výhodu vidím ve snadné správě, obrovském množství nástrojů, které nám pomáhají s prací na dálku a zajištěné bezpečnosti všech našich dat,“ říká Emanuel Hosnedl, CIO Czech News Center a.s.

CNC_logo_ctverec.png

Technologická agentura ČR

TA ČR je organizační složkou státu, která byla zřízena v roce 2009 k podpoře výzkumu, experimentálního vývoje a inovací. Kvůli tomu, že je TA ČR státní agenturou bylo třeba se ujistit, že se veškeré procesy odehrávají v rámci legislativy.

„Hlavní výhodou přechodu na G Suite Business (přechod se odehrál v roce 2019, tedy před změnou G Suite na Google Workspace) jsou sdílené disky. Z legislativních důvodů jsme nuceni ukládat naše data v evropském datovém regionu,“ říká Vladimír Kubíček, ředitel odboru informačních a komunikačních technologií v Technologické agentuře ČR.

TACR_logo_ctverec.png

Mezi naše další klienty patří

Copy_General_logo_plnobarevne_02.png

Zajistíme bezpečný a snadný přechod na Cloud

Nerozlišujeme, jestli jste velká nebo malá firma, korporát či začínající start-up. S přechodem na cloudové řešení od Google rádi pomůžeme každému.

bottom of page