top of page
blog_zahlavi_pozadi_00.jpg

Blog

Oblakadabra: Od T602 a IOT k budoucnosti s AI a agenty

  • Obrázek autora: Martina Tetliaková
    Martina Tetliaková
  • 2. 9.
  • Minut čtení: 1
V jubilejním 10. dílu podcastu Oblakadabra přijal pozvání náš COO, Petr Votoček. S Ivanem Kutilem se ponořil do světa firemního řízení, strategického rozvoje a hlavně do revoluce, kterou přináší umělá inteligence.

Ivan Kutil, Jirka Bachel, Adam Vesecký
Ivan Kutil, Petr Votoček

Od Etnetery k AppSatori: Strategický pohled na růst

Petr se v rozhovoru podělil o svou bohatou kariérní cestu, která ho formovala v pozicích od projektového manažera až po CEO. Provedl nás pohledem na to, co se naučil ve firmách jako Software 602 a Etnetera. Dozvíte se, jak vnímá AppSatori a proč je podle něj klíčová skromnost, která firmě umožňuje dělat velké věci.


AI a Google Cloud: Programování s Gemini a Agent Space

Hlavní část rozhovoru se zaměřuje na AI. Petr vysvětluje, jak se z uživatele on-premise řešení stal nadšený propagátor Google AI. Probrali jsme s ním novinky jako ADK a Agent Space, které vidí jako budoucnost v práci s firemními daty. Nečekaně přiznává, že s Gemini programuje a sdílí své tipy, jak dosáhnout lepších výsledků při promptování.


Jak se připravit na budoucnost?

Celý rozhovor nabízí inspiraci pro ty, kteří se zajímají o řízení firem a budoucnost technologického světa. Dozvíte se, jak Petr vnímá proměnu role programátorů a jak vidí agenty v budoucím pracovním prostředí. A pokud vás zajímají jeho osobní projekty s IoT, i na ty dojde v podcastu řeč.


Nenechte si ujít tento inspirativní rozhovor s naším COO. Pusťte si celý díl zde:



🎧 Spotify


📺 YouTube






 
 
bottom of page