top of page
blog_zahlavi_pozadi_00.jpg

Blog

  • Obrázek autoraMartina Tetliaková

Česko má druhého Premiera!

Je to oficiální! AppSatori získalo jako teprve druhá společnost v Česku nejvyšší status Google Cloud Premier Partner a je mezi 1 % nejlepších Google partnerů na světě.

Rok 2021 byl rokem změn nejen ve světě, ale i v AppSatori. Splněním přísných podmínek včetně několika odborných certifikací potvrdilo naši kvalitu služeb v oblasti cloudu získáním ocenění Google Cloud Premier Partner.


A jako jediný partner v Česku jsme toho dosáhli ve třech oblastech Sell, Service a Build. Kromě přeprodeje licencí Google Workspace a provozu Google Cloud Platform umíme zákazníkům nabídnout i servisní služby jako např. implementaci data warehouse řešení v BigQuery, automatizaci firemních procesů v Google Apps Script, konzultaci strojového učení AutoML či jak správně škálovat aplikace v AppEngine. Získané zkušenosti zúročujeme v našich vlastních produktech jako je např. SignatureSatori, aplikace pro správu e-mailových podpisů v Gmailu nebo AuditSatori, díky kterému firmy získají plnou kontrolu nad sdílením interních dokumentů v Disku Google.

Nadále nepolevujeme a rozvíjíme se v několika oblastech naráz - od stálého vylepšování procesu implementace Google Workspace, přes bezpečnostní audity až po aktivní zákaznickou podporu s vzděláváním našich zákazníků přes platformu Stack by AppSatori.


Dosažení této nejvyšší možné úrovně spolupráce je známkou kvality a profesionálního přístupu, kterou jsme získali díky našim zákazníkům, kteří nám dávají zpětnou vazbu.


Pokud máte zájem stát se zákazníky AppSatori a využití tak všech výhod Google Cloud Premier Partnera, rádi se s vámi setkáme!Komentáře


bottom of page